Strefa wiedzy

Jak ożywić związek? Podgrzej atmosferę latem

Rutyna i nuda wkradają się z czasem do każdego związku. Co można zrobić, aby nawet po latach bycia razem ożywić relacje? Przeczytaj nasze wskazówki i podgrzej atmosferę w związku.

Dowiedz się więcej

Seks po 50 – jak się nim cieszyć?

Dowiedz się, jak u kobiet i mężczyzn zmienia się seks po 50 roku życia. A także jak nadal czerpać z niego satysfakcję. Przeczytaj nasz artykuł.

Dowiedz się więcej

Niepełny wzwód — przyczyny i leczenie

Niepełny wzwód to nie powód do wstydu, a przypadłość wymagająca rozwiązania. Poznaj najczęstsze przyczyny słabego wzwodu i wskazówki, jak sobie z nim radzić.

Dowiedz się więcej

Jak pomóc partnerowi, który ma problemy z erekcją?

Wsparcie partnerki w przypadku braku erekcji jest niezwykle istotne. Przeczytaj, jak możesz pomóc swojemu partnerowi mającemu zaburzenia erekcji.

Dowiedz się więcej

Podniecenie – co to jest i co je powoduje?

Czym jest podniecenie? Jakie dokładnie mechanizmy za nie odpowiadają, a także jaki przebieg ma podniecenie u mężczyzn. Odpowiadamy.

Dowiedz się więcej

Syldenafil – co to jest i jak działa?

Czym jest syldenafil i jak działa w przypadku zaburzeń erekcji? Jak i kiedy stosować tę substancję? Przeczytaj o tym w naszym artykule.

Dowiedz się więcej

Brak popędu seksualnego u mężczyzny. Przyczyny niskiego libido

Jakie mogą być przyczyny spadku libido u mężczyzn? Jak pobudzić popęd seksualny i odzyskać ochotę na seks? Tłumaczymy w artykule.

Dowiedz się więcej

Do jakiego wieku mężczyzna jest sprawny seksualnie?

Jak wiek wpływa na życie intymne? Do jakiego wieku mężczyzna jest sprawny seksualnie i jak tę sprawność poprawić? Przeczytaj nasz artykuł.

Dowiedz się więcej